![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjvYCuSSI855pS4U5WACW6NdfBpgigu5cbn-k58yjQumoWrAxHSuI2Mdf6ORBQKbTekoJ-lwxbtgzpcX9R4Pna278MT6uhAK6uaQBOXcw32antF6XilLYTSs8Mt0ZVW58gvqajvuaJCTnY/s1600/ithaqua.gif)
Або сплеск комп"ютерних вірусів у Великобританії: Кристоферу Пайну вдалося створити віруси Pathogen і Queeq, а також вірус Smeg. Саме останній був найбільш небезпечним, його можна було накладати на перші два віруси, і через це після кожного прогону програми вони змінювали конфігурацію. Тому їх було неможливо знищити. Щоб поширити віруси, Пайн скопіював комп"ютерні ігри й програми, заразив їх, а потім відправив назад у мережу. Користувачі завантажували у свої комп"ютери заражені програми й інфікували диски. Ситуація ускладнилася тим, що Пайн примудрився занести віруси й у програму, яка з ними бореться. Запустивши її, користувачі замість знищення вірусів одержували ще один. У результаті цього були знищені файли безлічі фірм, збитки склали мільйони фунтів стерлінгів.
Причини появи і поширення комп"ютерних вірусів, з одного боку, криються в психології людської особистості та її тіньових сторін (заздрості, мстивості, марнославства невизнаних творців, неможливості конструктивно застосувати свої здібності), з іншого боку, обумовлені відсутністю апаратних засобів захисту й протидії з боку операційної системи персонального комп"ютера.
Комментариев нет:
Отправить комментарий